aplikacja E8 google play app store
aplikacja Matura google play app store

Technikum usług fryzjerskich w klasie patronackiej Schwarzkopf Professional

Technikum Usług Fryzjerskich w TEB Edukacja w Poznaniu oferuje unikalną możliwość nauki w klasie patronackiej Schwarzkopf Professional. To doskonały wybór dla absolwentów szkół podstawowych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności fryzjerskie i związać swoją przyszłość z tą kreatywną branżą.

Dla kogo jest ten kierunek?

Kandydaci na kierunek Technik Usług Fryzjerskich to osoby, które już teraz nie wyobrażają sobie wyjazdu bez prostownicy i lokówki. Potrafią w mgnieniu oka dobrać odpowiednią fryzurę do kształtu twarzy i są na bieżąco z takimi terminami jak ombre. Kreatywność, zdolności manualne i chęć realizacji własnych pomysłów to kluczowe cechy przyszłego technika usług fryzjerskich. Jeśli lubisz pomagać ludziom czuć się dobrze w swojej skórze, a do tego masz talent do stylizacji, ten kierunek jest idealny dla Ciebie.

Kim jest technik usług fryzjerskich?

Technik Usług Fryzjerskich to specjalista zajmujący się pielęgnacją włosów, strzyżeniem, farbowaniem i modelowaniem. Dzięki ciągłemu doszkalaniu wie, jaka fryzura podkreśli zalety każdej twarzy. Połączenie talentu, intuicji i zdolności manualnych sprawia, że jego stylizacje są zawsze trafione. Praca w tym zawodzie to nie tylko strzyżenie i farbowanie, ale także doradztwo w zakresie wizerunku klienta.

Klasa patronacka Schwarzkopf Professional

TEB Edukacja w Poznaniu jest jedyną szkołą w Polsce, która oferuje naukę w klasie patronackiej Schwarzkopf Professional. Oznacza to dostęp do profesjonalnych szkoleń z najnowszych trendów, materiałów Schwarzkopf Professional – ASK Academy, certyfikatów na koniec nauki oraz możliwość udziału w pokazach i konkursach fryzjerskich. Dzięki temu uczniowie uczą się nowoczesnego fryzjerstwa, które nadąża za dynamicznie rozwijającym się rynkiem.

Zdobywane umiejętności

W trakcie nauki na kierunku Technik Usług Fryzjerskich uczniowie zdobywają wiedzę i umiejętności w zakresie:

  • Prowadzenia konsultacji z klientem dotyczącej zakresu usługi fryzjerskiej
  • Pielęgnacji włosów i skóry głowy
  • Nietrwałego i trwałego odkształcania włosów
  • Strzyżenia włosów i formowania zarostu
  • Zmiany koloru włosów
  • Stylizacji fryzur
  • Projektowania i dokumentowania fryzur

Dodatkowe umiejętności

Oprócz standardowych umiejętności fryzjerskich, uczniowie zdobywają także kompetencje stylistyczne, które umożliwiają doradztwo w zakresie kreowania wizerunku klienta. Program nauczania został poszerzony o dodatkowy moduł z zakresu wizażu i stylizacji, dzięki czemu uczniowie nauczą się podstaw makijażu oraz technik zdobienia paznokci.

Podsumowanie

Technikum Usług Fryzjerskich w TEB Edukacja w Poznaniu oferuje kompleksowe przygotowanie do zawodu fryzjera. Dzięki współpracy z Schwarzkopf Professional uczniowie mają dostęp do najnowszych trendów i technologii w branży. Nauka w tej szkole to gwarancja zdobycia umiejętności, które są wysoko cenione na rynku pracy. Dla absolwentów szkół podstawowych szukających dynamicznego i kreatywnego kierunku, technik usług fryzjerskich w klasie patronackiej Schwarzkopf Professional to doskonały wybór.


Artykuł na podstawie strony Teb Edukacja:

https://technikum.pl/miasto/poznan/kim-mozesz-zostac/technik-uslug-fryzjerskich-klasa-patronacka-schwarzkopf-professional/


Polityka Prywatności