aplikacja E8 google play app store
aplikacja Matura google play app store

Pomysły na szkołę średnią na podstawie wybranych kierunków z Polski

Technikum TEB Edukacja w Białymstoku otwiera drzwi do fascynującego świata nowoczesnych technologii, oferując unikalną możliwość nauki na kierunku technik programista w klasie patronackiej Cisco Networking Academy. Dla absolwentów szkół podstawowych, którzy marzą o przyszłości w branży IT, jest to idealna ścieżka do zdobycia cennych umiejętności i atrakcyjnego zawodu.
Technikum Usług Fryzjerskich w TEB Edukacja w Poznaniu oferuje unikalną możliwość nauki w klasie patronackiej Schwarzkopf Professional. To doskonały wybór dla absolwentów szkół podstawowych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności fryzjerskie i związać swoją przyszłość z tą kreatywną branżą.
W Katowicach, w ramach oferty edukacyjnej Teb Edukacji, młodzi entuzjaści marketingu mają szansę rozwijać swoje umiejętności i pasje na kierunku technik reklamy. To propozycja skierowana do absolwentów szkół podstawowych, którzy poszukują nie tylko zawodu, ale i możliwości wyrażenia swojej kreatywności.
W świecie, gdzie technologia i gry komputerowe rozwijają się w zaskakującym tempie, edukacja również musi nadążać za trendami. We Wrocławiu, w ramach Teb Edukacji, powstała klasa patronacka MSI, która łączy w sobie naukę zawodu technika informatyka z pasją do e-sportu. To propozycja dla młodych osób, które nie wyobrażają sobie życia bez komputerów i gier, a ich marzeniem jest praca w tej dynamicznie rozwijającej się branży.
Zainteresowanie technologiami informacyjnymi i rosnącym potencjałem sztucznej inteligencji skłania wielu młodych ludzi do poszukiwania kierunków edukacyjnych, które umożliwią im rozwijanie pasji i zdobycie praktycznych umiejętności w tej dziedzinie. W odpowiedzi na te potrzeby, Technikum Teb Edukacja w Warszawie oferuje specjalizację "Technik programista ze specjalizacją Sztuczna inteligencja" wspieraną przez firmę Intel®, stanowiącą solidną podstawę dla przyszłej kariery w branży IT.
Dla młodych ludzi zafascynowanych możliwościami, jakie oferuje fotografia oraz multimedia, kierunek technik fotografii i multimediów w Teb Edukacja w Gdańsku stanowi idealną ścieżkę edukacyjną. Oferuje on nie tylko naukę umiejętności technicznych, ale też rozwijanie wrażliwości estetycznej i artystycznej.
Polityka Prywatności