aplikacja E8 google play app store
aplikacja Matura google play app store

Technik programista – klasa patronacka Cisco Networking Academy w Teb Edukacja Białystok

Technikum TEB Edukacja w Białymstoku otwiera drzwi do fascynującego świata nowoczesnych technologii, oferując unikalną możliwość nauki na kierunku technik programista w klasie patronackiej Cisco Networking Academy. Dla absolwentów szkół podstawowych, którzy marzą o przyszłości w branży IT, jest to idealna ścieżka do zdobycia cennych umiejętności i atrakcyjnego zawodu.

Idealny kandydat

Technikum TEB Edukacja na kierunku Technik programista jest dla uczniów, którzy pasjonują się technologią i marzą o aktywnym współtworzeniu cyfrowego świata. Idealny kandydat to osoba, która fascynuje się programowaniem obiektowym i chce zdobyć dobrze płatny zawód, z możliwością pracy na całym świecie. Jeżeli Twoje serce bije szybciej na myśl o tworzeniu aplikacji, a marzeniem jest praca w dynamicznie rozwijającej się branży IT, ten kierunek jest dla Ciebie.

Czym zajmuje się technik programista?

Technik programista to specjalista, który za pomocą kodu rozwiązuje różnorodne problemy. Programiści są niezbędni w wielu dziedzinach – tworzą aplikacje e-commerce, projektują funkcjonalne strony internetowe, a także programują gry i aplikacje mobilne. Dzięki znajomości języka angielskiego, technik programista może wspierać projekty na całym świecie. Praca ta wymaga zarówno kreatywności, jak i precyzyjnych umiejętności technicznych.

Nauka w TEB Technikum

Nauka w technikum TEB Edukacja to przepustka do świata nowoczesnych technologii. W trakcie trwania kursu uczniowie zdobywają praktyczne umiejętności, które są niezbędne na rynku pracy. Klasa patronacka Cisco Networking Academy to gwarancja nauki na najwyższym poziomie, pod okiem doświadczonych specjalistów. Cisco, jako światowy lider technologii sieciowych, dostarcza narzędzi i wiedzy, które są kluczowe w branży IT.

Zdobywane umiejętności

Podczas nauki na kierunku technik programista, uczniowie zdobywają szeroką gamę umiejętności, które są niezbędne w branży IT. Program nauczania obejmuje między innymi:

  • Tworzenie i administrowanie stronami internetowymi.
  • Tworzenie, administrowanie i użytkowanie relacyjnych baz danych.
  • Programowanie aplikacji internetowych.
  • Tworzenie i administrowanie systemami zarządzania treścią.
  • Projektowanie, programowanie i testowanie zaawansowanych aplikacji webowych.
  • Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji desktopowych.
  • Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji mobilnych.

Perspektywy zawodowe

Zawód technika programisty otwiera przed absolwentami wiele drzwi. Programiści są poszukiwani w wielu branżach, od e-commerce, przez firmy technologiczne, aż po sektor gier i inteligentnych domów. Ukończenie technikum na kierunku technik programista daje możliwość szybkiego znalezienia pracy, pracy zdalnej, założenia własnej firmy oraz kontynuowania edukacji na studiach wyższych.

Podsumowanie

Technikum TEB Edukacja w Białymstoku to idealne miejsce dla młodych pasjonatów technologii, którzy chcą zdobyć nowoczesne wykształcenie i wartościowe umiejętności w dziedzinie programowania. Klasa patronacka Cisco Networking Academy oferuje wyjątkową okazję do nauki pod okiem ekspertów i zdobycia cennego doświadczenia, które otworzy drzwi do kariery w dynamicznie rozwijającej się branży IT. Jeśli marzysz o przyszłości w technologii, technik programista to kierunek dla Ciebie.


Artykuł na podstawie strony:

https://technikum.pl/miasto/bialystok/kim-mozesz-zostac/technik-programista-klasa-patronacka-cisco-networking-academy/


Polityka Prywatności